509 113 065 Pon- Ndz 6:00 - 22:00 [email protected]

Zapraszam również do obejrzenia krótkiego filmu o mnie:

Doświadczenie

2013 - Obecnie

Treningi z podopiecznymi

Od ponad 4 lat trenuję osoby w różnym wieku, z różnymi schorzeniami i problemami. Uczę ich kontroli nad własnym ciałem oraz pomagam osiągnąć im ich cele w świecie fitnessu. Każdego klienta traktuje jak wyzwanie.

2013 - 2016

Prowadzenie drużyny unihokeja UKS Południe 06

Przez ponad 3 lata prowadziłem drużynę unihokeja. Byłem odpowiedzialny za ich przygotowanie motoryczne i kondycję. Od początku naszej współpracy wspólnie wspięliśmy od nieklasyfikowanej drużyny do zespołu w pierwszej lidze. 

Jeśli chcesz przygotować się pod uprawianie konkretnej dyscypliny sportu skontaktuj się ze mną!

2015

Instruktor treningu funkcjonalnego w Pałacu Młodzieży w Katowicach

2011 - 2014

Uczestnik zajęć Jogi Akademickiej AWF Katowice w grupie instruktorów

Już podczas studiów byłem czynnym uczestnikiem zajęć Jogi Akademickiej. Było to moje pierwsze wejście w świat ćwiczeń i fintessu oraz zdrowego stylu życia. Zajęcia zmotywowały mnie to pogłębiania wiedzy z zakresu anatomii i motoryki człowieka, co w późniejszych latach pozwoliło mi zostać trenerem personalnym.

Kilka słów więcej o mnie

Jestem trenerem osobistym z Katowic. Każdego dnia wykonuję treningi z moimi podopiecznymi, w których nigdy nie brakuje pasji i pełni zaangażowania. Moimi ulubionymi dyscyplinami sportu są: kolarstwo, nurkowanie, rugby, unihokej oraz karate kyokushin. 

Jako trener osobisty, staram się każdego dnia poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie treningów, jogi, zdrowego trybu życia, a także anatomii i fizjologii człowieka. Moim głównym celem jest zmiana myślenia, stylu i komfortu życia moich podopiecznych. Każdego dnia staram się być lepszy, doskonalę swoje programy i techniki o wszelkie nowinki i pomoce pojawiające się na rynku ćwiczeń.

Duży uśmiech, odpowiednie podejście i nastawienie, ścisła dbałość o szczegóły, sprawiają, iż moje treningi nie tylko są dobrą zabawą, ale także prawidłowo technicznie wykonanymi ćwiczeniami- bo tylko do daje gwarancję efektów i ochrony przed kontuzjami.  

Trener osobisty Katowice Bartosz Lelonek

Kursy/ certyfikaty

2013

Kurs Trenera personalnego w Centrum Szkoleniowym Bodyshaping Academy w Katowicach

2015

Pierwszy w Polsce kurs Escalate

2011-2014

Kurs instruktora jogi akademickiej

Trenując ze mną możesz liczyć na:

Zaangażowanie w osiągnięcie Twojego celu 100%
Skuteczny plan żywieniowy 98%
Przemyślanie dobrany trening siłowy i cardio 99%
Poprawa mobilności 80%
Lepsza kondycja 85%
Wzrost siły 85%
Lepsze samopoczucie 🙂 100%

umów się ze mną na bezpłatną konsultację

Trener Indywidualny-Katowice Bartosz Lelonek

Tak, jestem gotowy rozpocząć treningi!
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy i zaczynajmy!

Administratorem danych osobowych jest Bartosz Lelonek Trener personalny (ul.Kryniczna 5/1 40-637 Katowice, tel 509 113 065, [email protected]). Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności: https://guideme24.pl/privacy-policy/1268

Close Menu