509 113 065 Pon- Ndz 6:00 - 22:00 [email protected]

Najlepsza inwestycja,

To inwestycja

w samego siebie!

Napisz kilka słów o sobie, zostaw swoje dane kontaktowe, a oddzwonię do Ciebie i spokojnie porozmawiamy o tym czego oczekujesz i jak mógłbym Ci pomóc osiągnąć ten cel. Możemy się również umówić na bezpłatną konsultację.

CO DA CI BEZPŁATNA KONSULTACJA I DARMOWY TRENING?

Podczas bezpłatnej wstępnej konsultacji porozmawiamy o Twoich celach treningowych, zlokalizujemy problemy, które chcesz rozwiązać poprzez treningi, porozmawiamy o Twoim stanie zdrowia, dokonamy pomiarów, odbędziemy krótki treningi wstępny, mający na celu określenie i doprecyzowanie kwestii, które będą wymagać korekty. Wspólnie wypełnimy kwestionariusz dotyczący Twojej dotychczasowej aktywności, sposobu odżywiania i stylu życia. 

Konsultacja służy wspólnemu ustaleniu Twojego celu treningowego oraz określeniu realnego czasu i intensywności treningów, który będzie potrzebny do jego osiągnięcia. Przedstawię Ci również wstępne założenia treningu dopasowanego do Ciebie oraz nakreślę zasady żywienia jakie będą sprzyjać osiągnięciu Twojego celu. 

Podsumowując – konsultacja ma na celu dobranie najefektywniejszej dla Ciebie drogi do realizacji Twojego celu treningowego oraz poznaniu wzajemnych oczekiwań.

ZACZYNAM WALKĘ O WYMARZONĄ SYLWETKĘ I ZDROWIE!

Administratorem danych osobowych jest Bartosz Lelonek Trener personalny (ul.Kryniczna 5/1 40-637 Katowice, tel 509 113 065, [email protected]). Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Close Menu