509 113 065 Pon- Ndz 6:00 - 22:00 [email protected]

Odchudzanie katowice

Chudnij efektywnie

i zdrowo pod okiem trenera personalnego

Dieta redukcyjna Katowice

Odchudzanie Zabrze, Sosnowiec, Chorzów

Odchudzanie Katowice - trener Bartosz Lelonek

Jako trener personalny dostaję od moich podopiecznych rozmaite zapytania dotyczące różnych problemów, jednak największą ich część stanowią zgłoszenia osób, które chciałyby stracić nadprogramowe kilogramy i schudnąć.

Odchudzanie jest bardzo istotne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim z punktu widzenia naszego zdrowia i jakości życia.

Nadwaga przyczynia się do bardzo wielu chorób, m.in:

 • cukrzycy typu 2
 • chorób układu ruchu
 • miażdżycy
 • nadciśnienia tętniczego
 • kamicy żółciowej
 • zespołu metabolicznego
 • chorób nerek
 • w ekstremalnych przypadkach prowadzi do zatorów, zawałów i wylewów

Jak więc widzimy otyłość prowadzić może do wielu chorób, które zmniejszają komfort życia i przekładają się na krótszą oczekiwaną długość życia.

Warto więc wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać przede wszystkim o zdrowie, a efektem ubocznym tych zmian będzie zgrabna sylwetka, większa energia i świetne samopoczucie. Nie martw się – nie jesteś osamotniony w walce z nadprogramowymi kilogramami – jestem tu po to, aby Ci pomóc!

ODCHUDZANIE KATOWICE

SEKRET SKUTECZNEJ REDUKCJI WAGI

Indywidualnie dobrana dieta redukcyjna

Dieta redukcyjna musi być ściśle dopasowana do Twojej obecnej wagi, celu - ile kilogramów chcesz schudnąć, do Twoich preferencji smakowych, uwzględniać nietolerancje pokarmowe i zawierać wszystkie podstawowe markoskładniki.

Treningi pod okiem trenera personalnego

Trening pod okiem trenera pozwala Ci wdrożyć od razu skuteczny program treningowy, bez testowania wielu rozwiązań. Trener zadba o to, żeby sposób trenowania był dostosowany do Ciebie - dzięki czemu będzie maksymalnie efektywny.

Warunkiem przeprowadzenia skutecznego i zdrowego odchudzania jest dobrze dobrana indywidualnie dieta oraz dobrze dopasowany trening personalny pod okiem trenera – daje nam to gwarancję bezpieczeństwa i o wiele większej efektywności. Nie musimy testować wielu różnych diet i systemów treningowych w poszukiwaniu najlepszego. Warto skorzystać z mojego doświadczenia – gdyż podpowiem Ci najlepszą, dopasowaną do Ciebie drogę do uzyskania pięknej sylwetki i poprawy Twojego zdrowia.

Musisz jednak zdać sobie sprawę, że nie będzie to proces ekspresowy. Szybkie i ostre diety nie są skuteczne na dłuższą metę, gdyż powodują efekt jojo, a zbyt szybkie chudnięcie często powoduje problemy z kondycją skóry – bezpiecznym progiem jest schudnięcie do 0,5-1 kg na tydzień.

Dlaczego tak ważne jest przeprowadzenie procesu odchudzania pod okiem trenera personalnego?

Katowice odchudzanie

 • Wiele osób ze sporą nadwagą skarży się na problemy z bólem stawów przy wykonywaniu ćwiczeń cardio - jest to zupełnie naturalne, jednak trafiła do mnie Klientka, której żaden trener nie był w stanie do tej pory wskazać odpowiedniego rozwiązania. Nasze treningi zaczęliśmy od wzmocnienia mięśni i obudowania stawów mięśniami i dopiero po tym kroku mogła swobodnie i bez uczucia bólu przeprowadzać bardziej intensywne treningi cardio a nawet treningi interwałowe.
 • Przygotuję dla Ciebie dopasowaną dietę z gotowym do wdrożenia jadłospisem - nie będziesz musiał testować wielu różnych diet
 • Zadbam o to, aby przygotowana dla Ciebie dieta nie była monotonna, była smaczna i pełnowartościowa, a zarazem pozwalała Ci chudnąć
 • oferuję możliwość odbywania treningów również w plenerze lub u Klienta w domu - zdaję sobie sprawę, że osoby z nadwagą mogą czuć się niekomfortowo na siłowni i ćwicząc w otoczeniu wielu nieznajomych osób. Możemy zatem zacząć od treningów w zaciszu domowym, a widząc pierwsze efekty nabierzesz pewności siebie i poczujesz się gotowy, aby zacząć trenować np. w klubie fitness czy na siłowni
 • przygotowana dieta i opieka trenerska pozwolą Ci uniknąć efektu jo-jo
 • ułożę dla Ciebie trening, dzięki któremu będziesz coraz sprawniejszy i będziesz mógł coraz intensywniej ćwiczyć i gubić nadprogramowe kilogramy
 • zadbam o Twoją motywację i pozytywne nastawienie
 • będziemy na bieżąco monitorować Twoje efekty i modyfikować dietę i trening, aby je maksymalizować.

Pewnie jesteś ciekawy jakie efekty osiągają moi podopieczni?

Katowice odchudzanie

Chciałbym Wam przedstawić historię Izy.

Zaczęliśmy naszą współpracę na początku lutego 2017 kiedy Iza ważyła ponad 150 kg przy 178 cm wzrostu.  Ćwiczyła już wtedy na siłowni, ale miała problem z wykonywaniem treningów przez bóle stawów w okolicy kostek i kolan – wynikające z jej wagi. Nie był to jej pierwszy kontakt z trenerami, jednak dotychczas żaden z trenerów nie  znalazł recepty na rozwiązanie tego problemu.  Sprawę diety trochę komplikował fakt, kilku chorób, które znacznie ograniczały pole manewru. Jednak po analizie wyników badań, dokonaniu pomiarów i dokładnym wywiadzie ułożyłem dla Izy dietę, która nie kolidowała i nie szkodziła w przypadku jej chorób i pozwalała na redukcję wagi. Następnie wprowadziliśmy treningi mające na celu wzmocnienie stawów i obudowanie ich mięśniami, co pozwoliło Izie swobodnie i bez bólu wykonywać treningi cardio.  Obecnie Iza waży 110 kg – jednak większość bo ponad 60% stanowią mięśnie i naszym celem jest zejście poniżej 100 kg.  Same parametry liczbowe nie powiedzą tyle co zdjęcia z jej przemiany, które możecie zobaczyć poniżej:

Jakie działania podejmiemy, abyś zaczął cieszyć się świetną sylwetką, witalnością i zdrowiem?

Krok 1

Dokładny wywiad

Przygotuj informacje o Twoim stanie zdrowia, alergiach pokarmowych, dobrze jeśli będziesz miał aktualne wyniki badań. Porozmawiamy o Twoim celu, o tym jak mogę Ci pomóc i jakie kroki trzeba będzie podjąć. Zbiorę wszystkie niezbędne informacje, aby ułożyć dla Ciebie skuteczny plan diety i treningu.

KROK 2

Ustalamy plan ile kg chcemy abyś schudł i w jakim czasie

Wyznaczymy realny plan, taki który pozwoli Ci chudnąć bezpiecznie i bez szoku dla twojego organizmu. Ustalenie realnego planu pozwoli Ci wytrwać w postanowieniu i nie zniechęcać się.

KROK 3

Przygotuję dla Ciebie dietę redukcyjną i plan treningowy

Omówimy sobie dokładnie Twój nowy jadłospis, wytłumaczę Ci najważniejsze zasady nowego sposobu żywienia, wskażę Ci zamienniki produktów, tak abyś mógł samodzielnie urozmaicać swoje potrawy. 

KROK 4

Pierwsze treningi pod moim okiem - przygotowanie organizmu do wysiłku

Pierwsze tygodnie treningów poświęcimy na to, aby przygotować Twój organizm do zwiększonego wysiłku oraz będę Cię uczył w jaki sposób wykonywać poprawnie ćwiczenia. Będziemy niwelować błędy we wzorcach ruchowych i zwiększać mobilność Twojego ciała, tak abyś był gotowy na ostrzejsze treningi.

Krok 5

Plan treningowy skierowany na odchudzanie

Do Twojego planu treningowego zacznę dodawać bardziej zaawansowane ćwiczenia wielostawowe, wprowadzimy również elementy, które będą bardziej nastawione na poprawę Twojej kondycji i spalanie tłuszczu

KROK 6

Monitoring efektów i ciągłe przemodelowywanie planów treningowych i diety

Przez cały czas będziemy monitorować Twoje postępy i rezultaty, także poziom Twojego samopoczucia i modyfikować treningi, tak aby ciągle stanowiły dla Ciebie wyzwanie i dawały Twojemu organizmowi coraz to nowe bodźce do spalania kalorii.
KROK 7

Motywacja i regeneracja

Przez cały czas naszej współpracy możesz na mnie liczyć w cięższych chwilach i w chwilach słabości. Dobry trener powinien Cię motywować i napędzać do działania. Jeśli będziesz chciał będziesz miał również możliwość skorzystania z lekcji jogi bądź technik relaksacyjnych.
KROK 8

Przygotowanie do samodzielnej dalszej pracy

jest to bardzo ważny etap. W momencie kiedy osiągniemy już zadowalające efekty, bardzo ważne jest, abyś wiedział jak dalej postępować, aby nie doświadczyć efektu jo jo czy nie zaprzepaścić wypracowanych rezultatów - przygotuję Cię do tego etapu i będziesz dysponować pełną wiedzą jak radzić sobie samodzielnie.

Koniec wymówek!

zadbaj o zdrowie i świetny wygląd!

Dieta redukcyjna Katowice

Odchudzanie Chorzów

Odchudzanie Zabrze

Administratorem danych osobowych jest Bartosz Lelonek Trener personalny (ul.Kryniczna 5/1 40-637 Katowice, tel 509 113 065, [email protected]). Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Close Menu